Aktualności

Miejskie lodowisko w Nysie powitało kolejny sezon

Agencja Rozwoju Nysy uruchomiła miejskie lodowisko przy ul. Kraszewskiego. Podobnie jak w roku poprzednim, rolę oficjalnego sponsora obiektu objęła Bioagra. Na łyżwiarzy czekają tradycyjne imprezy na świeżym powietrzu oraz porady instruktorów Szkoły Jazdy na Łyżwach.

Miejskie lodowisko jest dostępne dla szkół od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00, natomiast od godz. 16:00 z obiektu mogą korzystać wszyscy zainteresowani. W weekendy lodowisko będzie dostępne dla wszystkich w godz. od 8:00 do 21:00 (z godzinną przerwą techniczną od 15:00 do 16:00).

Podobnie jak w poprzednim sezonie na mieszkańców czeka Bal Przebierańców i impreza Walentynkowa. Na lodowisku ponownie zagości ekipa Szkoły Jazdy na Łyżwach z Panem Kukurydzą. Wszyscy zainteresowani będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów.

W ubiegłym roku Bioagra jako oficjalny sponsor, zaopatrzyła lodowisko w nowe łyżwy i kaski ochronne. Zapewniła też środki finansowe, które pomogły zabezpieczyć funkcjonowanie lodowiska do końca sezonu zimowego. W tym roku zakres wsparcia został rozszerzony o wsparcie w opracowaniu koncepcji ograniczenia zużycia energii do chłodzenia lodowej tafli.

 

 

 

Inne aktualności

WIĘCEJ