Aktualności

Pracodawca roku powiatu nyskiego

Bioagra SA otrzymała wyróżnienie w konkursie Pracodawca Roku Powiatu Nyskiego w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo. W organizowanym po raz dziewiąty konkursie wzięło udział ponad 50 pracodawców z całego powiatu.

Wybierając laureatów i wyróżniając firmy kapituła konkursu kierowała się główne stanem i stabilnością zatrudnienia w przedsiębiorstwach, wysokością średniego wynagrodzenia pracowników, innowacyjnością i działalnością charytatywną.

Wręczenie prestiżowych wyróżnień i statuetek “Nyskich Syzyfów” odbyło się podczas IX Gali Biznesu Powiatu Nyskiego. Do rywalizacji w konkursie o tytuł Pracodawcy Roku 2017 stanęło ponad 50 firm. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy działający w powiecie Nyskim bez względu na wielkość czy rodzaj prowadzonej działalności.

 

Kapituła konkursu wyłoniła zwycięzców tegorocznej edycji konkursu w czterech kategoriach:

  • MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO
  • MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO
  • ŚREDNIE I DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO
  • MŁODY BIZNES.

Podczas gali odbył się również panel dyskusyjny pt. „Biznes, Edukacja a Rynek Pracy”, którego tematem był szeroko rozumiany rynek pracy i wyzwania jakie stoją przed pracownikami i pracodawcami.

Ideą konkursu Pracodawca Roku Powiatu Nyskie jest promowanie lokalnych Pracodawców tworzących nowe miejsca pracy, wyróżniających się pod względem jakości zapewnianych warunków pracy, reprezentujących ponadprzeciętny i godny naśladowania model prowadzenia działalności.

Zdjęcie: Starostwo Powiatu Nyskiego

Zdjęcia: Starostwo Powiatu Nyskiego.

Inne aktualności

WIĘCEJ