Aktualności

Bioagra dalej zwiększa zatrudnienie

Bioagra SA, Pracodawca Roku 2019 Powiatu Nyskiego, nadal zwiększa obsadę Zakładu Produkcji Etanolu. Od października ub.r. firma zatrudniła kilkudziesięciu nowych pracowników i poszukuje kolejnych. Etanol, główny produkt spółki, jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych surowców na świecie.

Firma poszukuje pracowników m.in. do laboratoriów zbożowo-paszowego i chemicznego, działów utrzymania ruchu, logistyki i gospodarki magazynowej oraz produkcji. Zatrudnienie można znaleźć na różnorodnych stanowiskach, np. mechanik-hydraulik, pracownik magazynu wyrobów gotowych i ziarna, a także operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Bioagra SA działa w bardzo stabilnej branży, którą – dodatkowo – wspiera zwiększone zapotrzebowanie na etanol do środków dezynfekcyjnych. Obecnie firma wytwarza więcej etanolu, przyjmuje też więcej surowca do produkcji i wykonuje więcej różnorodnych analiz. Dlatego rośnie obsada laboratoriów, w których spółka wprowadziła nową organizację pracy, aby zwiększyć komfort pracowników.

W tej chwili najwięcej stanowisk do obsadzenia Bioagra SA oferuje w laboratorium zbóż i paszy. Firma planuje przyjęcie aż 10 osób na umowę zlecenia na okres wrzesień-listopad, z możliwością przedłużenia umowy na kolejny kwartał.

Od pracowników w tym laboratorium wymaga się wykształcenia zawodowego lub średniego, minimum 3 lat doświadczenia zawodowego, znajomości obsługi komputera oraz dokładności i rzetelności.

Z kolei w laboratorium chemicznym wymagane jest wykształcenie wyższe chemiczne i pokrewne lub rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej, spożywczej lub farmaceutycznej. Do tego dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel.

Bioagra SA otrzymała w zeszłym roku tytuł Pracodawcy Roku Powiatu Nyskiego w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu nagrodziła spółkę za wzrost zatrudnienia i pozytywne warunki pracy w firmie. Wzięła również pod uwagę prowadzone ostatnio inwestycje oraz działalność społeczną i charytatywną.

Opisy stanowisk i adres do wysyłki CV można znaleźć na: www.bioagra.pl/kariera.

Inne aktualności

WIĘCEJ